New Balance 1500 – legendarna kolekcja butów znów w sprzedaży

New Balance, firma produkująca odzież i obuwie sportowe, znana i ceniona również na polskim rynku, wypuściła w tym roku limitowaną kolekcję obuwia pod nazwą 1500. Tak naprawdę nie jest to kolekcja całkiem nowa, gdyż po raz pierwszy została wyprodukowana w 1988 roku. Spotkała się wówczas z bardzo dobrym przyjęciem klientów i firma postanowiła powrócić z nią również w 2017 roku.

New Balance 1500 – wersja 2017 do kupienia w polskich sklepach

Tegoroczna wersja słynnej już kolekcji firmy New Balance nawiązuje do pierwszej wersji pod wieloma względami. Jej charakterystycznym elementem, jaki wyróżnią ją nie tylko wśród innych butów tej oraz innych firm jest podeszwa. Nie do pomylenia z żadną inną powoduje ona, że buty New Balance 1500 odznaczają się oryginalnością. Użytkownicy wciąż mogą liczyć też na wysoką jakość, co było przyczyną sukcesu oryginalnej serii sprzed blisko trzydziestu lat.

New Balance 1500 – buty dla każdego

W przypadku serii 1500 New Balance występują zarówno buty męskie, jak i damskie. Dostępne są także buty młodzieżowe. To, co także przyczyniło się do sukcesu tejże kolekcji to duże zróżnicowanie wzorów i kolorów. W przypadku butów New Balance 1500 klienci mogą liczyć na duży wybór materiałów, z jakich wykonane są cholewki. Dostępne są buty wykonane z materiałów sztucznych, a także skór naturalnych, jak nubuk czy zamsz. Kolorystyka kolekcji New Balance 1500 również jest bardzo zróżnicowana i każdy z pewnością dobierze sobie odpowiadający mu wzór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *