Co w trawie piszczy. Modne torebki na lato

Bez torebki nie umie obejść się żadna kobieta. Te małe i te duże są niezbędne. Czasami ma być tylko dodatkiem. Innym razem ma być elementem przewodniem stylizacji. Jak wybrać modną torebkę damską w tym sezonie? 

Czas lata


Wiele kobiet uznaje wyłącznie porządne skórzane torebki. Czasami warto jednak zwrócić uwagę na inny materiał. Lato jest do tego najlepszym momentem. Modne torebki damskie plecione to przebój lata. Shopperka z plecionki, czy mini torebka z rafii to ciekawe rozwiązanie na lato. Dodają stylizacji lekkości. Świetnie nadają się na spacer, czy letnia wyprawę nad morze. 

Plastikowe szaleństwo


Przezroczysty, bądź mieniący się perliście plastik to kolejne letnie szaleństwo projektantów. Transparentne torebki to kolejna odsłona lata. Okrągłe, podłużne, małe i duże – to nie ma znaczenia. Muszą być przezroczyste. Przypominają, że lato to czas szaleństwa niejednoznacznych kreacji oraz przekraczania granic. 

Shoperrki XXL i mini torebki


Projektanci zadbali o to, by każda z pań znalazła coś dla siebie. Tego lata modnie będą wyglądały zarówno torby XXL, w które można wrzucić wszystko to, co akurat jest niezbędne. Modne są również mini torebki, w których mieści się jedynie pomadka. Te pierwsze sprawdzą się na zakupach, podczas długich wycieczek za miasto, czy nawet do pracy. Mini torebki można nosić od rana do wieczora. 

Ach, te kształty!


Kubełki, bryły, czy okrągłe. Modne torebki damskie DeeZee w nietypowych kształtach urozmaicą każdą stylizację. Dzięki torebce, która będzie kwadratem, rąbem, czy wiklinowym kubełkiem nawet stonowana stylizacja na bazie dżinsów i sandałów nabierze niecodziennego charakteru. Projektanci swoimi projektami przypominają nam, że lato to czas szaleństwa, luzu i koloru. Takie są właśnie modne torebki damskie tego lata. Szalone i niejednoznaczne.