INDYWIDUALNE STROJE PIŁKARSKIE

Na tej stronie będziecie mogli skonfigurować Wasz indywidualny strój piłkarski z numerem i nazwiskiem zawodnika, nazwą i godłem klubu, logo sponsorów itp.

Nakładanie kolorów, numerów zawodników oraz logo sponsorów na koszulki odbywa się techniką sublimacyjną, tzn. wszystkie te elementy zostają "wtopione" trwale w dzianinę poliestrową. Dzięki temu kolory i napisy są estetyczne, odporne na zagniecenia i wielokrotne pranie. Metoda sublimacyjna nie powoduje usztywnienia dzianiny w miejscach nanoszenia numerów , napisów i emblematów.


Zamówienia realizowane są według kolejności zgłoszeń. Czas realizacji ok. 2 tygodnie.
Koszulki Draco dostępne są w rozmiarach od XXS do XXL.

Aktualne ceny wyrobów sublimowanych uzyskasz dzwoniąc do naszego handlowca: 42 683-27-89

TABELA ROZMIARÓW DLA KOSZULEK:xxs xs s m l xl xxl
szerokość koszulki 41 45 50 53 56 59 62
długość koszulki 51 57 65 71 74 76 78


Do wyboru są następujące warianty koszulek:ROMA - wykrój przy szyi "V" lub półokrągły, przód i tył jednobarwny lub w pionowe pasy, plisa wokół szyi i zakończenie rękawów w kolorze kontrastowym. Do wyboru jest kolor koszulki, kolor rękawów, ewentualnie kolor pasów oraz kolor kontrastowej plisy przy szyi i zakończeniu rękawów.BOLONIA - wykrój przy szyi "V" lub okrągły, wstawki boczne i rękawy w kolorze kontrastowym, plisa wokół szyi i zakończenie rękawów w kolorze kontrastowym. Do wyboru jest kolor środka przodu i tyłu, kolor wstawek bocznych i rękawów oraz kolor kontrastowej plisy przy szyi i zakończeniu rękawów.

Spodenki jednobarwne, białe lub czarne, bez wkładu. Możliwe jest wykonanie spodenek w naszych innych kolorach standardowych Draco za dodatkową opłatą w wysokości 12 zł za parę.

Poniżej prezentujemy standardowe kolory Draco. Prosimy o uwzględnienie, że na Państwa monitorze kolory mogą nie odpowiadać dokładnie kolorom ubiorów, ponieważ wygląd koloru na ekranie zależy m.in. od ustawionej rozdzielczości monitora i używanej karty graficznej.


 1. biały
 2. czarny
 3. niebieski
 4. granatowy
 5. fioletowy
 6. brązowy
 7. limonka
 8. khaki
 9. zielony
 10. żółty
 11. pomarańcz
 12. czerwony
Istnieje możliwość wykonania koszulek w innych kolorach niż standardowe kolory Draco. Związane jest to jednak z dodatkową opłatą w wysokości 150 zł brutto za całość zamówienia.

Oferujemy możliwość naniesienia na koszulki nazwisk i numerów zawodników, logo sponsorów lub innych indywidualnych emblematów. Proponujemy następujące umiejscowienie:


1.Prawy rękaw
2.Lewy rękaw
3.Prawa pierś
4.Lewa pierś
5.Środek przodu

6. Dół tyłu koszulki

Zamiast nazwiska zawodnika można wpisać nazwę drużyny lub wstawić kolejne logo sponsora. Można też zrezygnować z części w/w elementów.

Orientacyjny maksymalny rozmiar logo:
w miejscach nr 1 do 4 to ok. 10x10 cm w rozmiarze XXS oraz 15x15 cm w rozmiarze XXL, w miejscach nr 5 i 6 to odpowiednio ok. 35x10 cm oraz 45x15 cm (szer. x wys.).

Prosimy o przesyłanie wzorów logo najlepiej jako pliki programu Corel, lub pokrewnego. Możliwe jest również przesyłanie logo w formacie np. JPG, ale w rozdzielczości co najmniej 4 mln. pikseli, ponieważ jakość wydruku sublimacyjnego jest uzależniona od rozdzielczości.

Zapraszamy na zakupy

Poniżej mogą Państwo pobrać druk zamówienia, który należy wypełnić i odesłać na nasz adres e-mail

Pobierz formularz zamówienia ...
Koszulki
Piłkarskie


Spodenki
Sportowe


UWAGA !!

Indywidualne
stroje sportowe

po super atrakcyjnej cenie !!


NASZE NOWOSCI

Chcesz zobaczyć najnowsze rozwiązania i pomysły na stroje sportowe!?Wejdź i przekonaj się sam!!